Kurzy pro rodiče - logo
kurzyprorodice.cz - porodní asistentka Mgr. Marcela Chalcař Kantorová Ostrava Zábřeh / Ostrava Poruba
Porodní asistentka - Marcela Kantorová

Napište referenciReference - Mgr. Marcela Chalcař Kantorová

Iveta Janáčová

Paní Kantorová,
ráda bych Vám touto cestou poděkovala za příjemné provázení obdobím těhotenství.

Těhotenské cvičení u Vás navštěvuji od 16. tt doposud (týden před stanoveným termínem porodu), domnívám se, že zejména díky němu se cítím i ve vysokém týdnu těhotenství vitálně, netrpím bolestí zad apod. Mohu jej nastávajícím maminkám vřele doporučit. Navíc pro mě cvičení představovalo i příjemnou pravidelnou aktivitu, zahrnující i relaxaci a možnost být v kontaktu s erudovanou porodní asistentkou, která je otevřená kdykoliv poradit v případě potřeby.

S manželem jsme zde také absolvovali kurz předporodní přípravy, ve kterém jsme se dověděli mnoho užitečných informací, které jsme při nakupování výbavičky a příprav na příchod miminka využili.

Děkuji za vše,
spokojená klientka
Iveta Janáčová

Lucie Tešnarová a syn Matyášek

Myslela jsem si, že jsem se během těhotenství dostatečně připravila na příchod malého a realita byla úplně jiná. Je mi líto, že jsem paní Marcelu nepoznala dříve. Naštěstí mi její příchod domů po porodu velmi pomohl, sundala ze mě veškerý stres a velmi mi pomohla uvěřit sama sobě, že kojení a péči o malého zvládám. Dnes kojím už 4tý měsíc a malý prospívá. Ještě jednou velké díky.

Lenka

Paní Kantorová, mě navštívila doma jako laktační poradkyně. Ukázala mi jak správně přikládat syna, že kojící polštář hodně uleví zádům. I když jsem hodně načetla a viděla videa, tak jsem dělala chyby. Nakonec jsem myslela, že kojit nebudu, dávala jsem synovi i příkrm, protože jsem si myslela že nemám mléko. Ale paní Kantorová mi vše vysvětlila, poradila a povzbudila. A nyní plně kojím a jsme já i syn spokojení. Zkusili jsme i nosítko, které jsem zbytečně odsuzovala. Doporučuji každé mamince, která si není v něčem jistá. Já bych to nejspíš vzdala a zbytečně. Takže děkuji paní Kantorové

Vendula Pospíšilová

Paní Marcelku 100 % doporučuji. Měla jsem u ní cvičení i předporodní přípravu. Na cvičení jsem se každý týden těšila a některé cviky jsem pak cvičila doma i po porodu. Super na bolavá záda. Paní Marcelka mě také doprovodila k porodu. Díky ní jsem se cítila bezpečně a byla pro mě celou dobu záchytný bod. Je to nejlepší rozhodnutí, které jsem udělala a jsem za to moc ráda.

Ještě jednou děkujeme.
Vendy, Honza a syn Michálek

Jana K.

Díky skvělé přípravě v předporodním kurzu paní Marcely jsme byli velice dobře připraveni na příchod našeho miminka. Při porodu jsme věděli, co můžeme očekávat a partner věděl, jak mi alespoň trochu odlehčit od bolestí a být mi oporou 😊 stejně tak první hodiny s miminkem a začátky kojení byly díky přípravě z kurzu snazší. Marcelka má skvělý přístup 😊 vřele její kurzy doporučuji.

Ondřejka Maminka Zavadilová

Taky doporučuji, raději být připravená a informovaná, než pak se trápit a hledat něco na internetu....a hlavně pokud bude problém s kojením, budete mít těhulky kontakty na laktační poradkyni Marcela Chalcař Kantorová, která naučí každého kojit....

Lucie Halfarová

Kurz u Vás bylo to nejlepší, co mě v těhotenstvi potkalo. Kromě spousty kvalitních informací byl člověk mezi "svýma". S holkama z kurzu a dětmi se vídáme dodnes a staly se z nás skvělí kamarádi. Takže těhulky, neváhejte!!!

Alena

Dobrý večer, paní Marcelko, chtěla bych Vám moc poděkovat za velkou podporu, za Vaši práci a Váš upřímný lidský přístup k nám ženám. Když jsem se vrátila z porodnice se špatným návykem přikládání miminka, tak díky Vaší návštěvě u mě, díky Vám jsem začala normálně kojit a kojím doteď - 7 měsíců. Prošla jsem si i abscesem pravého prsu, následnou punkcí a měsíčním léčením a kojením jen z jednoho. (naštěstí jsem se dostala do rukou primáři Žochovi tady z Bohumína, mohu jen a jen doporučit, protože na Fifejdách mě odbyli s tím, že to bez řezání nepůjde a on mi 9ml hnisu vysál natřikrát a bez bolestně). Teď už je vše v pořádku a malá roste jako z vody, chutná jí a je prostě veselé a krásné miminko. K nošení v šátku jsme se nedostaly, tak třeba u druhého menšího jedlíka.... za pár let. Moc si Vážím, toho, že jsem Vás mohla potkat a že díky Vašim radám a přístupu jsme se s Haničkou nemusely vzdát kojení. Děkuji! Přeji Vám krásné sváteční dny a v novém roce 2015, ať se Vám daří tak jako v tom současném. Alena

Dobrý den, Marcelko, po Vaší návštěvě se cítím o mnoho lépe, nejen kvůli těm bradavkám, ty se krásně zhojily, hodně pomohl Bepanthen a ty hydrogelové náplasti, které jste mi také doporučila, upřímě jsem díky Vám procitla, už se mi to všechno nezdá tak komplikované a přestávám mít pocit, že musím všecko dělat správně a podle nějakého návodu, spíše než jak to cítím. S Haničkou jsme zkoušely bonding a po dvou doplazeních se až ke krku a žužlání klíčních kostí se jí povedlo se samotné přisát (ne na klíční kost na bradavku:) a od té doby už několikrát v té "poctivé" poloze, mám z toho radost. Včera jsme kojily i v leže, a taky nám to hezky šlo, až jsem u toho usla.:)) No už mě bolí jen začátky kojení, při tom prvním zatahání. Alena

Markéta

Chci vám poděkovat za podporu po porodu ohledně kojení.
Měli jsme problém s kloboučky, se synem to bylo hodně náročné, ale zvládli jsme to a úspěšně kojíme již 6 měsíců, přičemž syn se rozhodl, že kloboučky už nepotřebujeme a cca před měsícem mi je vysloveně zahodil a přisává se normálně na bradavku. :-) Markéta

Ivana

Vážená paní Chelcař-Kantorová,
jmenuji se Ivana Nytra absolvovala jsem u Vás předporodní přípravu - mimo jiné:) požádala jste nás, ať Vám dáme vědět, jak jsme zvládly porod atd. Chtěla bych Vám poděkovat, že jste nás seznámila s porodnicí Krnov a podporovala nás v porodu v tomto zařízení. Narodil se nám Šimonek, zdravý chlapeček, krásným spontánním porodem v Krnovské nemocnici:) strašili sice se SC, ale porodní sistentka, paní Šárka, si mě vzala do parády a za pár hodin nebylo co řešit:) Měla jste pravdu, Krnov je fantastické místo na porod a poporodní období. Manžel i já jsme velmi spokojeni a doufáme, že příště se nám také podaří rodit v Krnivě.

Šimonek se má k světu, je šikovný a trpělivý vůči své nemotorné matce:)

Přeji Vám hodně štěstí v osobním životě a úspěchů v práci (velice se nám Vaše příprava a jiné kurzy líbily).

s díky Ivana

Jana

O návštěvní službě v šestinedělí jsem se dozvěděla náhodou a jsem za to opravdu ráda. Věřím, že každá novopečená maminka má řadu dotazů a je hezké, mít je s kým probrat. Paní Kantorová je velice příjemná a naprosto otevřená tomu, povídat si o čemkoli, co Vás zrovna zajímá nebo trápí. Vděčím ji za spoustu cenných rad, za to, že mě naučila vázat miminko do šátku a hlavně mi dodala odvahu vyjít s takhle uvázaným miminkem i ven. Všem maminkám vřele doporučuji a paní Kantorové tímto ještě jednou moc děkuji.